Kategorie
Jesteś tutaj:

Nasz personel

powrót

Personel stacjonarny

Dział handlowy

Imię i nazwisko Stanowisko Adres e-mail Numer telefonu
Jacek Pazik Właściciel jpazik@astralomza.pl 86 218 24 65
Regina Telega Dyrektor handlowy rtelega@astralomza.pl 881 777 118

Dział sprzedaży i obsługi klienta Łomża

Imię i nazwisko Stanowisko Adres e-mail Numer telefonu
Jarosław Roszkowski Z-ca kierownika bok@astralomza.pl 86 218 24 65 w. 22, 571 291 222
Magdalena Ustaszewska Biuro Obsługi Klienta mustaszewska@astralomza.pl 86 218 24 65 w. 21
Agata Kurpiewska Biuro Obsługi Klienta akurpiewska@astralomza.pl 86 218 24 65 w. 21

Dział sprzedaży i obsługi klienta Warszawa

Imię i nazwisko Stanowisko Adres e-mail Numer telefonu
Nelly Grabiec Specjalista ds. sprzedaży ngrabiec@astralomza.pl 510 532 673
Teresa Bzduła Specjalista ds. sprzedaży tbzdula@astralomza.pl 510 532 616
Michał Fidor Specjalista ds. sprzedaży mfidor@astralomza.pl 510 532 641

Dział marketingu i obsługa platformy/IT

Imię i nazwisko Stanowisko Adres e-mail Numer telefonu
Sebastian Brodziak Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu sbrodziak@astralomza.pl 86 218 24 65 w. 23, 

571 291 220

Andrzej Olbryś Specjalista ds. marketingu

Obsługa zamówień online

sprzedaz@astralomza.pl 86 218 24 65 w. 23, 

502 776 830

Tomasz Chrzanowski Specjalista ds. marketingu

Obsługa zamówień online

tchrzanowski@astralomza.pl

86 218 24 65 w. 23,

502 776 830

Magazyn

Imię i nazwisko Numer telefonu
Łukasz Wałkuski 86 218 24 65 w. 21

Personel terenowy

Przedstawiciele handlowi

Imię i nazwisko Stanowisko Adres e-mail Numer telefonu
Jacek Kulas Kierownik regionalny jkulas@astralomza.pl 515 196 810
Kamil Boć Przedstawiciel handlowy kboc@astralomza.pl 515 196 770
Karol Jemielity Kierownik regionalny kjemielity@astralomza.pl 502 776 875
Łukasz Radoch Przedstawiciel handlowy lradoch@astralomza.pl 506 840 870
Rafał Pazik Kierownik regionalny rpazik@astralomza.pl 501 270 030

Kierowcy

Imię i nazwisko Numer telefonu
Norbert Wiśniewski 502 776 845
Wiesław Filipkowski 502 776 835

 

 
Proszę czekać, trwa ładowanie...